RN73H1JTTD2291A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2291A25
JLCPCB Part #
C4291276
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS