WK73S3ATTER121F
MFR.Part #
WK73S3ATTER121F
JLCPCB Part #
C3953597
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 121mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS