SG73S1ETTP6042F
MFR.Part #
SG73S1ETTP6042F
JLCPCB Part #
C4227966
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS