WK73S3ATTER180F
MFR.Part #
WK73S3ATTER180F
JLCPCB Part #
C4296275
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 180mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS