RN731JTTD1401F100
MFR.Part #
RN731JTTD1401F100
JLCPCB Part #
C4272079
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS