RK73G1JTTD21R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD21R0F
JLCPCB Part #
C3940681
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS