WK73S3ATTE8R25F
MFR.Part #
WK73S3ATTE8R25F
JLCPCB Part #
C4030329
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS