WK73S3ATTE8R45F
MFR.Part #
WK73S3ATTE8R45F
JLCPCB Part #
C4172983
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS