RK73H3ATTE6R34F
MFR.Part #
RK73H3ATTE6R34F
JLCPCB Part #
C2581494
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS