WK73S3ATTE3R92F
MFR.Part #
WK73S3ATTE3R92F
JLCPCB Part #
C4227050
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS