WK73S3ATTE4R3J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S3ATTE4R3J
JLCPCB Part #
C4294877
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS