WK73S3ATTE3R83F
MFR.Part #
WK73S3ATTE3R83F
JLCPCB Part #
C4169992
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.83Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS