WK73S3ATTE2R67F
MFR.Part #
WK73S3ATTE2R67F
JLCPCB Part #
C3912021
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.67Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS