SG73S2ARTTD4991D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD4991D
JLCPCB Part #
C6221918
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS