WK73S3ATTER267F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S3ATTER267F
JLCPCB Part #
C4316516
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 267mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS