RN73R2ATTD2872D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD2872D100
JLCPCB Part #
C2502656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS