WK73S3ATTE2R26F
MFR.Part #
WK73S3ATTE2R26F
JLCPCB Part #
C4005929
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.26Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS