SR732BTTDR499F
MFR.Part #
SR732BTTDR499F
JLCPCB Part #
C202457
Description
330mW 499mΩ SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS