WK73S3ATTE2R0J
MFR.Part #
WK73S3ATTE2R0J
JLCPCB Part #
C4244308
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS