RN73H2BTTD82R5B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD82R5B50
JLCPCB Part #
C2558396
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS