WK73S3ATTE2R00F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S3ATTE2R00F
JLCPCB Part #
C2560209
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS