RN73H1JTTD1672C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1672C25
JLCPCB Part #
C3951137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS