WK73S3ATTE2R05F
MFR.Part #
WK73S3ATTE2R05F
JLCPCB Part #
C4229080
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.05Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS