RN73H2ATTD62R0C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD62R0C10
JLCPCB Part #
C2568370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS