WK73S2HTTER768F
MFR.Part #
WK73S2HTTER768F
JLCPCB Part #
C3962984
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 768mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS