RN732BTTD8760C50
MFR.Part #
RN732BTTD8760C50
JLCPCB Part #
C3998694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 876Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS