WK73S2HTTE7R68F
MFR.Part #
WK73S2HTTE7R68F
JLCPCB Part #
C4118204
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS