WK73S2HTTER332F
MFR.Part #
WK73S2HTTER332F
JLCPCB Part #
C4148660
Description
-55℃~+155℃ 1W 332mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS