SG73P1JRTTD3303F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3303F
JLCPCB Part #
C6221240
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS