WK73S2HTTER113F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2HTTER113F
JLCPCB Part #
C4307156
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 113mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS