3430H2F30RTDF
MFR.Part #
3430H2F30RTDF
JLCPCB Part #
C6411281
Description
-55℃~+155℃ 2W 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS