RN73R1JTTD1351D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1351D100
JLCPCB Part #
C2494853
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS