WK73S2HTTE1R18F
MFR.Part #
WK73S2HTTE1R18F
JLCPCB Part #
C4251755
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1.18Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS