WK73S2HTTE68L0F
MFR.Part #
WK73S2HTTE68L0F
JLCPCB Part #
C4010001
Description
-55℃~+155℃ 1W 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS