WK73S2JTTE68L0F
MFR.Part #
WK73S2JTTE68L0F
JLCPCB Part #
C3950545
Description
-55℃~+155℃ 1W 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS