WK73S2HTTE5R1J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2HTTE5R1J
JLCPCB Part #
C3922797
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS