ERJ-B1AG201U
MFR.Part #
ERJ-B1AG201U
JLCPCB Part #
C20024118
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS