WK73S2HTTE4R3J
MFR.Part #
WK73S2HTTE4R3J
JLCPCB Part #
C4276723
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS