AC1020JK-079R1L
MFR.Part #
AC1020JK-079R1L
JLCPCB Part #
C6117877
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS