WK73S2HTTE4R02F
MFR.Part #
WK73S2HTTE4R02F
JLCPCB Part #
C4295347
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS