RK73B2BRTTD131J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD131J
JLCPCB Part #
C3938370
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS