WK73R2JTTE18R7F
MFR.Part #
WK73R2JTTE18R7F
JLCPCB Part #
C3931221
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS