WK73S2HTTE3R65F
MFR.Part #
WK73S2HTTE3R65F
JLCPCB Part #
C4113142
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS