SG73S2BRTTD5361D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5361D
JLCPCB Part #
C6487435
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS