RN73H2BTTD4700A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD4700A05
JLCPCB Part #
C3944906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS