WK73S2HTTE1R10F
MFR.Part #
WK73S2HTTE1R10F
JLCPCB Part #
C3966642
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS