WK73S2HTTE20LJ
MFR.Part #
WK73S2HTTE20LJ
JLCPCB Part #
C4343367
Description
-55℃~+155℃ 1W 20mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS