WK73S2HTTE1R69F
MFR.Part #
WK73S2HTTE1R69F
JLCPCB Part #
C3998168
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS