RN73H2ETTD1090F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1090F25
JLCPCB Part #
C4133240
Description
109Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS