WK73S2HTTE1R30F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2HTTE1R30F
JLCPCB Part #
C4217016
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS